Бренд – горілка Українка!

Дата публікації: Березень 2023

Компанія ТД АВ відроджує легендарний Бренд – горілка Українка!

Історія бренду розпочалася ще у 2006 році і позиціонувалась командою авторів-творців як сильний національний символ України, візитна картка для закордонних ринків. Подібні горілки-символи є в різних країнах, наприклад: у фінів – горілка Фінляндія, у датчан –  Danzka.

У ті роки Україна і товари з України ще не були на слуху і не користувалися популярністю у світі, так само як і самі українські споживачі не відрізнялися патріотизмом до національних товарів і через низькі продажі, виробництво ТМ було припинено.

Однак у 2022 році все змінилося. З новою силою прокинулась потреба українців у яскравих та сильних національних символах та продуктах, якими можна по-справжньому пишатися, а закордонні дистриб’ютори алкоголю почали виявляти великий інтерес до українських продуктів із національною символікою.

Це і спонукало компанію ТД АВ відродити виробництво горілки Українки, щоб сильний бренд з національним колоритом високої якості зайняв своє гідне місце на українському ринку і став широко відомим у всьому світі!

Залиште свої данні та ми з вами звʼяжимось