Про нас

Потужна дистрибуційна мережа
Торговий дім АВ – це сильний та досвідчений дистрибутор алкогольних брендів найвищої якості, з перевіреною часом репутацією. Надійна та масштабна дистрибуційна мережа здійснює прямі поставки в понад 40 000 торгових точок країни, виконуючи свої обов’язки навіть в умовах війни. Багатий та унікальний досвід роботи на алкогольному ринку з переконливими цифровими показниками продажу відомих, популярних у споживачів українських брендів GreenDay, Villa UA, ADJARI, HELSINKI робить компанію однією з найпотужніших у галузі.
Особлива компанія
Завдяки лідерським амбіціям, іноваційним ідеям у створенні брендів, та постійному профессійному розвитку, Торговий дім АВ є особливою компанією на українському ринку, для якої ціль, це не просто мрія, а обов’язковий результат. Про це красномовно свідчать понад 120 нагород, отриманих на українських і закордонних конкурсах. «Хтось приходить до нас з ідеєю, мрією. Ми несемо відповідальність за цю мрію, вкладаючи енергію та досвід у розробку та росповсюдження виняткових напоїв, які є основою нашого постійного успіху в цій галузі»
Співробітництво
Наша продукція успішно продається більш ніж на 25 ринках світу, включаючи Казахстан, Ізраїль, Арменію, країни Європи, Південної Америки та Азії. Ми завжди відкриті до співпраці. Будь ласка зв’яжіться з нами за допомогою форми зворотного зв’язку.
ЗАЯВКА НА СПІВПРАЦЮ
Залиште свої данні та ми з вами звʼяжимось