Горілка GREENDAY

GREENDAY – це сміливий, креативний бренд, завжди на часі, завжди зі своїм споживачем.

Наша Сила в Свободі! Свободі бути Собою!

Вибирати свій шлях самостійно! Ми сильні тому, що ментально вільні.

GREENDAY– екологічно чиста горілка нового покоління для тих, хто отримує задоволення від життя. Технологія виробництва GREENDAY сертифікована за міжнародними екологічними стандартами ISO 14024, прийнятими в 56 країнах світу. Її виробництво не має шкідливого впливу на навколишнє середовище. До складу горілки входять тільки натуральні інгредієнти, безпечні для організму людини.

Відсутність похмільного синдрому за умови помірного споживання – це одна з унікальних особливостей GREENDAY. Вміст альдегідів і сивушних масел у 2,5 рази нижчий, ніж затверджено в ДСТУ! Для покупців це означає гарне самопочуття після споживання. Із горілкою GREENDAY вечір буде приємним, а ранок добрим!

Вода, що використовується під час виробництва горілки GREENDAY, за своїм мінеральним складом і смаковим якостям ідентична із природною джерельною водою. І найголовніше – це смачна вода!

Пробиваючись на поверхню, джерельна вода проходить через шари гравію та піску, що забезпечує їй природну фільтрацію. Завдяки такій системі очищення вода не втрачає своїх цілющих властивостей, має чисту пам’ять і не змінює своєї структури.

Фільтрація горілки GREENDAY недарма називається природною: комплекс Eco Technology ™ дозволяє повторити процеси очищення, що існують у живій природі.

Високоякісний спирт класу «Люкс» та чиста вода народжують життєві сили та наповнюють горілку багатим та м’яким смаком.

GREENDAY – ЗЕЛЕНЕ СВІТЛО ТВОЄЇ СВОБОДИ!

КОЛЕКЦІЇ
Колекція GREENDAY
Колекція GREENDAY EVOLUTION
Залиште свої данні та ми з вами звʼяжимось