Вино VIAGGIO

TM VIAGGIO – BELLA ITALIA!

В Італії баланс між роботою та відпочинком слабшає на користь останнього.

Справді, Рим – це найрозслабленіший і найщасливіший мегаполіс, що більше нагадує курорт біля блакитного моря з його красивими довгими сонячними та лінивими днями.
Невимушено приємний настрій посилюється ще й тим, що погода тут зазвичай сонячна, смачна їжа – в місті безліч відкритих терас і патіо. Жителі Риму – найгостинніші з італійців.
Вулиці та вулички Риму – це відгуки 2500 річної епохи, наповнені скульптурою, архітектурою та безліччю античних цінностей.Просто бродіть під сонцем, насолоджуючись візуальним святом… не поспішаючи… зупиняйтесь, милуйтеся, приємно проведіть вільний час… як римляни, з розміреним підходом до життя, як вони кажуть «piano-piano».

Вина ТМ VIAGGIO – натхненні історією, красою та італійським характером, це можливість торкнутися прекрасного, відчути настрій та дух вічного міста. Виготовлені за традиційною італійською технологією, ніжні та невимушені, вони мають особливу родзинку, наприклад нотки смородини, горіхів, яскравий аромат фіалки або надзвичайних чорних фруктів.

Залиште свої данні та ми з вами звʼяжимось